7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

12 lutego 2014

Przyszłość Artura Czai nadal niepewna

Przyszłość Artura Czai nadal niepewna

7 dni
Artur Czaja nadal pozostaje zawodnikiem Stowarzyszenia CKM Włókniarz. Choć od dawna mówi się, że zostanie bezpłatnie wypożyczony do biało-zielonej drużyny, jednak nadal brakuje podpisu młodzieżowca. Tymczasem zainteresowanie Czają wyraził Falubaz Zielona Góra.

Władze klubu nieustannie zapewniają, że przyszłość młodzieżowca jest właściwie przesądzona i w następnym sezonie będzie reprezentował Włókniarz. Jak podkreśla Michał Świącik, Falubaz w sprawie Czai kontaktował się jak do tej pory raz i żadne konkrety nie padły. Dodatkowo warto zaznaczyć iż wypożyczenie przez Zielonogórzan będzie się dla nich wiązać z wydatkiem 500 tysięcy złotych na rzecz Stowarzyszenia CKM Włókniarz, takiej bowiem kwoty będzie ono wymagać od każdej drużyny, prócz częstochowskiej, za usługi Czai. Ostateczne decyzje w sprawie zawodnika zapadną najprawdopodobniej w najbliższych dniach.

Wiadomo już natomiast, że bezpośrednio po prezentacji drużyny, która odbędzie się w niedzielę 9 marca, zawodnicy wyjadą na kilkudniowy obóz do Krsko. Powód decyzji o wyjeździe jest oczywisty. Tor w Częstochowie w najbliższym czasie nie będzie nadawał się do użycia, natomiast w Krsko zawodnicy mogą liczyć na co najmniej kilkanaście stopni powyżej zera. Jak podkreśla Jarosław Dymek wyjazd będzie miał na celu, prócz pierwszych treningów na torze, integrację drużyny.


Dk, foto: Marek Dziurkowski

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama