7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

05 lutego 2014

List od Czytelnika: Co z dalej z firmą Best Work?

7 dni
„Jestem byłym pracownikiem firmy Best Work sp. z o.o. z Częstochowy, która zatrudniała osoby niepełnosprawne, takie same jak ja. Firma zarządziła w tamtym roku masowe zwolnienia osób niepełnosprawnych.

Tłumaczenie było, że PFRON nie wypłaca im pieniędzy, ale już mamy nowy rok. Mnie np. są winni wynagrodzenia za 3 miesiące i odprawę, czyli powiedzmy jakieś 4 pensje najniższej krajowej w 2013 roku. Nie jestem jedyną osobą, której ta firma zalega z wynagrodzeniem. Nie mam konkretnej decyzji od firmy, co dalej, a też mi jest wiadomo, że otworzyli drugą firmę w tym okresie, w którym były masowe zwolnienia. Część osób zgodziło się przejść. Moim skromnym zdaniem firma Best Work może być wina pracownikom niepełnosprawnym parę milionów złotych. To dla niektórych niepełnosprawnych jest spora strata. Ja na szczęście znalazłem pracę, więc nie odczułem tej straty.
Pozdrawiam i proszę o interwencję.
Czytelnik”. Komentarze (1)

06 lutego 2014

Nie znam sytuacji, ale pobieżny przegląd internetu pokazuje, że podobnych opinii jest więcej.. więc może oprócz danych firmy warto zamieścić również publicznie dostępne dane prezesa: EULENFELD KRZYSZTOF TADEUSZ PREZES ZARZĄDU


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama