7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

28 stycznia 2014

Maluchy odwiedzą słoneczną Italię – spotkanie teatralne

Maluchy odwiedzą słoneczną Italię – spotkanie teatralne

7 dni
Prawdziwa erupcja wulkanu, tworzenie biżuterii z makaronu oraz bezpłatny spektakl teatralny o drewnianym chłopcu – te i wiele innych atrakcji czeka w najbliższą niedzielę najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Częstochowa. W ramach drugiego już spotkania z cyklu „Bajkowe niedziele” maluchy poznają sekrety słonecznej Italii.

Iście włoski klimat zapanuje w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa na sam koniec ferii zimowych. W niedzielę 2 lutego najmłodsi goście galerii mogą liczyć na wyjątkowo gorące atrakcje. 
Pod okiem czujnego animatora maluchy wezmą udział w niesamowitym eksperymencie chemicznym, podczas którego zaobserwują proces wybuchu wulkanu, takiego jak Etna czy Wezuwiusz. Wszystko dzięki takim środkom, jak ocet czy soda. Pokazy będą całkowicie bezpieczne dla małych widzów i z pewnością zrobią na nich wrażenie.
Podczas słonecznych animacji mali podróżnicy odkryją także tajemnice języka włoskiego, stworzą oryginalną biżuterię z makaronu oraz wezmą udział w zabawie w Spaghetti, czyli wyścigu wiązania cienkich sznureczków. Dla nieco starszych globtroterów zorganizowany zostanie konkurs włoskiej piosenki.
Główną atrakcją dla maluchów oraz ich rodziców będzie jednak spektakl teatralny, dzięki któremu widzowie poznają klasyczną opowieść o niezwykłym chłopcu o imieniu Pinokio. Wyrzeźbiony z drewna przez dobrego Dżeppetto bohater wyruszy w świat, aby przeżyć pełną przygód podróż. Nie zawsze miłe sytuacje z pewnością wiele go nauczą.
Niedzielne spotkanie będzie już drugim w tym roku spotkaniem z cyklu „Bajkowe niedziele”. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca najmłodsi goście galerii handlowej mogą poznać fascynujący świat teatru i aktorów. Na tych, którzy wezmą udział w co najmniej 6 spotkaniach, czeka wyjątkowy konkurs. Aby zawalczyć o tablet lub jedną z trzech konsoli wystarczy dokończyć zdanie „Bajkowe niedziele to świetna zabawa, bo…”.

Słoneczną Italię będzie można poznać w Centrum Handlowym Auchan w Poczesnej, przy ulicy Krakowskiej 10 w niedzielę 2 lutego. Animacje, konkursy i zabawy odbędą się w godzinach 14.00 – 18.00. Spektakl teatralny „Pinokio” odegrany zostanie o godzinie 17.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.


red.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama