7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

16 stycznia 2014

List od Czytelnika: Chcemy ciszy i spokoju

7 dni
„My niżej wypisani mieszkańcy bloku przy ul.Piłsudskiego 25/27 zwracamy się z prośbą po raz drugi i chyba nie ostatni, bo znając opieszałość władz i instytucji błagamy o wyegzekwowanie ciszy i mieszkania z zasadami ekologii, bez hałasu, zapachu spalin, dymu i rozlewanego paliwa z parkujących autobusów MPK Cz-wa i GZK Rędziny.

Informujemy i donosimy, że kierowcy autobusów handlują olejem napędowym – każdy może kupić 20 litrów, kanister za 50 zł, kierowcy załatwiają swoje potrzeby na klatkach schodowych, śmietnikach i w krzakach i wysiadając z autobusów przewracają się, tacy są  pijani. Kierowcy autobusów specjalnie uruchamiają silniki dwu, trzech autobusów i robią przegazówki, aby pokazać lokatorom bloku, kto rządzi na ulicy, szczególnie dotyczy to kierowców autobusów MPK 135, 119, 71, 133, 159, 93, 90 oraz GZK 10, 21, 17, 19 [numery boczne autobusów – przyp.red.].

Rozmawiamy z tymi ludźmi, ale są to ludzie , którzy nie rozumieją naszych próśb, aby nie parkować pod oknami tego w/w bloku. Prosimy wszystkie niżej wymienione instytucje, prasę , telewizję, radio o pomoc. Prosimy o przeniesienie przystanku postojowego autobusów naprzeciw wylotu ul.Mielczarskiego albo na ul.Wolności na plac pocztowy, czy obok Browaru i Katedry. Liczymy na pomoc, a nie dojdzie do rękoczynów lokatorów z kierowcami. Ludzie – urzędnicy bardzo prosimy, pomóżcie nam.

Lokatorzy"Komentarze (1)

23 stycznia 2014

Jaki ładny donos.. ;) Swoją drogą jest tam kiepskie miejsce na dłuższe postoje autobusów.. zwłaszcza w zimie..


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama