7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

10 stycznia 2014

WĘDKARZ: Spotkanie Zarządu Okręgu

WĘDKARZ: Spotkanie Zarządu Okręgu

7 dni
Jak co roku o tej porze w budynku Częstochowskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego odbyło się coroczne spotkanie Zarządu Okręgu wraz z prezesami wszystkich Kół i Klubów.

Na początku spotkania Prezes Okręgu Maciej Brudziński wręczył koledze Ryszardowi Jastrzębiowi Prezesowi Koła Gnaszyn najwyższe odznaczenie PZW, odznakę ,,CZŁONEK HONOROWY” przyznaną przez Krajowy Zjazd Delegatów. Prezes Brudziński wraz z Eugeniuszem Bugajem, nowym Przewodniczącym Okręgowej Komisji Rewizyjnej podziękował Leszkowi Tazbirowi byłemu wieloletniemu Przewodniczącemu OKR. Kol. Andrzej Brędzel Wiceprezes d/s sportu wręczył puchary, medale i dyplomy najlepszym drużynom w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu:
1. MIEJSCE - KOŁO PRZY ŚRÓDMIEJSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ,
2. MIEJSCE - KOŁO CZĘSTOCHOWA MIASTO, 3 MIEJSCE KOŁO STARÓWKA.
Po części oficjalnej prezesi wysłuchali sprawozdań wszystkich komisji działających przy Zarządzie Okręgu oraz zapoznali się z opłatami za wędkowanie, jakie będą obowiązywały w 2014 roku, z wzorem nowego zezwolenia, nowymi uchwałami oraz planami zarybień na 2014 rok.

OPŁATY ZA WĘDKOWANIE NA 2014 ROK
SKŁADKA CZŁONKOWSKA - 68 zł (ulga 50%: młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat, odznaczeni srebrną i złota odznaką PZW, mężczyźni po ukończeniu 65 lat i kobiety po ukończeniu 60 lat), (ulga 75%: członkowie uczestnicy do 16 lat i odznaczeni złota odznaką PZW z wieńcami).

SKŁADKA OKRĘGOWA - 110 zł (zasady ulgowe jak przy składce członkowskiej oraz 50% dla odznaczonych Medalem Za Zasługi Dla Okręgu Częstochowskiego, członkowie odznaczeni złotą odznaką PZW z wieńcami zwolnieni ze składki okręgowej).

SKŁADKA SPECJALNA OKRĘGOWA - 45 zł (dla osób po ukończeniu 70 lat)

SKŁADKI DLA NIEZRZESZONYCH I CUDZOZIEMCÓW: roczna 260 zł, jednodniowa 30 zł, trzydniowa 50 zł, tygodniowa 80 zł.

W następnym numerze przedstawimy Państwu zasady wędkowania, które będą obowiązywały w 2014 roku na wodach okręgu Częstochowskiego.


Robert Amborski

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama