7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

12 września 2013

I Marsz Nordic Walking Rad Dzielnic Częstochowy

7dni
Już 14 września  na Promenadzie Czesława Niemena będzie można spróbować swoich sił w 1 Marszu Nordic Walking Rad Dzielnic Częstochowy. 

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, od amatora po instruktora. Wytyczyliśmy 6-cio kilometrowa trasę, która wiedzie głównie ścieżkami Lasku Aniołowskiego. Start i meta usytuowane zostały na wysokości amfiteatru na Promenadzie, gdzie ulokowane zostanie również biuro zawodów.  Organizatorzy zapewniają wodę oraz słodki upominek dla wszystkich uczestników marszu. Dodatkowo w kategoriach mężczyzn i kobiet na najlepszych czekają pamiątkowe statuetki oraz atrakcyjne nagrody ufundowane sponsorów i darczyńców. Również najmłodszy i najstarszy uczestnik marszu może liczyć na niespodziankę i pamiątkową statuetkę -deklarują organizatorzy imprezy. Będą również nagrody niespodzianki. Zatem startując każdy ma szansę otrzymać nagrodę, a przede wszystkim zadbać o swoją kondycję i spędzić czas na świeżym powietrzu. By wystartować wystarczą dobre chęci i para kijów Nordic Walking.

Jak zapewniają organizatorzy czekają na ostatniego uczestnika na mecie, czyli nie ma limitu czasu na pokonanie 6 kilometrowej trasy. 

Wszystkich którzy chcieliby wystartować w marszu zapraszamy do zapisów, które przyjmujemy mailowo na adres: polnoc.info@gmail.com oraz w dniu imprezy w biurze zawodów w godzinach od 9:30 do 11:30 do osiągnięcia limitu zgłoszeń tj. 120 osób.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w dniu imprezy,

 

Tomasz Kubat 

Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy PółnocKomentarze (2)

13 września 2013

będę ! Nawet jak będzie padać


13 września 2013

fajna impreza sportowa się zapowiada


Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama