7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

31 grudnia 2012

Uwaga, zmiany w organizacji ruchu drogowego

7 dni
Noc sylwestrową Częstochowa będzie celebrować tradycyjnie na placu Biegańskiego. Na scenie wystąpi Urszula z zespołem, a nad ratuszem rozbłysną fajerwerki. W tych okolicznościach utrudnienia w ruchu drogowym będą nieuniknione. Zmiany będą obowiązywać do godz. 2.00.

W związku z imprezą plenerową „Spotkanie Sylwestrowe Prezydenta Miasta z mieszkańcami Częstochowy 2012/2013” na pl. Biegańskiego w poniedziałek 31 grudnia zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu:
- od godz. 8.00 będzie obowiązywał zakaz ruchu kołowego oraz zakaz parkowania na ulicy Waszyngtona na odcinku pomiędzy ulicami Śląską i Nowowiejskiego; ponadto będzie zamknięty dla ruchu „łącznik” przed ratuszem;
- o godz. 15.00 dla ruchu kołowego zostanie zamknięta ulica Szymanowskiego na odcinku między ul. Śląską i Nowowiejskiego;
- od godz. 22.00 dla ruchu kołowego za wyjątkiem autobusów komunikacji miejskiej zostaną zamknięte ulice: Śląska na odcinku od ul. Kopernika do alei Najświętszej Maryi Panny i Dąbrowskiego na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Waszyngtona (niemożliwy będzie wjazd z ul. Dąbrowskiego w III aleję oraz z III alei w ul. Nowowiejskiego).

Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywać do godz. 2.00 w dniu 1 stycznia 2013 r. (zamknięcie łącznika przy ratuszu i ul. Szymanowskiego do godz. 8.00 w dniu 1 stycznia 2013 r.).


PS

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama