7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

08 listopada 2012

Śląskie Targi Weselne w Częstochowie – rozdajemy zaproszenia

7 dni
Śląskie Targi Weselne w Częstochowie to wydarzenie, którego nie mogą przegapić osoby przygotowujące imprezę celebrującą zawarcie związku małżeńskiego. Przedsięwzięcie będzie miało miejsce 11 listopada w Centrum Imprez Okolicznościowych „Kleopatra”. Pierwsze 10 par, które odwiedzi targi, otrzyma 500 zł. rabatu na usługi firmy Film-wesele.pl, która jest partnerem targów.

Suknia jednolicie biała czy z kolorowymi wzorami? Smoking czy garnitur klasyczny? Poznaj ofertę branży ślubnej! Częstochowskie Targi Weselne to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej: kolorystyce i kroju kreacji, wzorach obrączek, fryzur i makijażu. Zainteresowani będą też mogli zorientować się w cenach usług fotograficznych, kosmetycznych czy gastronomicznych, skorzystać z rabatów i porad specjalistów. Dzięki poradom fachowców młodej parze łatwiej będzie stworzyć przydatne kalendarium przygotowań do ślubu i wesela. Listopadowe targi zostaną zorganizowane w nowoczesnej formie eventu w komfortowych wnętrzach i miłej atmosferze. Na zwiedzających będą czekać liczne pokazy: mody ślubnej, sztuki fryzjerstwa oraz występy muzyczne. Częstochowskie Targi Weselne to szansa, aby skorzystać z porad fachowców oraz z pomocy w organizacji przyjęcia weselnego. Dla zwiedzających został także przygotowany konkurs na profilu facebook.com/Weselne, w którym można wygrać m.in. dekorację sali lub kościoła za 1000 zł.

Gwiazdą targów będzie Angelika Kiepura - częstochowska wokalistka, uczestniczka telewizyjnych show, takich jak półfinał III edycji „Mam Talent” oraz tegorocznej edycji „X-Factor”. Występowała na polskich i europejskich scenach muzycznych. Miała również przyjemność zaśpiewać w krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”. Jest jedyną częstochowianką, która zdobyła nagrodę Grand Prix na międzynarodowym festiwalu „Majowa Nutka”. Obecnie z własnymi muzykami pracuje nad debiutancką płytą. Angelika wystąpi wraz ze swoim zespołem i zaprezentuje kilka piosenek autorskich oraz kilka znanych wszystkim przebojów.

Organizatorem targów jest Agencja Bimage specjalizująca się w organizacji targów i produkcji filmów promocyjnych oraz kampanii promocyjnych event&film. Sponsorem Targów jest Centrum Imprez Okolicznościowych KLEOPATRA oraz Obiady u Sytego. Partnerem Targów Weselnych jest Film-wesele.pl oraz Salon Piękności Motyl.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.targi-wesele.pl

Program Śląskich Targów Weselnych w Częstochowie (11 listopada)
11.00 - show fryzjerskie Salonu Piękności Motyl
13.00 - pokaz mody ślubnej Mona Lisa
15.00 - występ zespołu Moonlight
17.00 - gwiazda wieczoru Angelika Kiepura z zespołem

KONKURS!!!
Bilet wstępu na Śląskie Targi Weselne w cenie 10 zł. Dla pierwszych 20 osób, które zjawią się w naszej redakcji z tygodnikiem „7dni”, mamy do rozdania podwójne zaproszenia na wydarzenie.


IM

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama