7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

23 października 2012

Przegląd teatralny trwa!

7 dni
To już trzeci dzień VI Międzynarodowego Przeglądu Przedstawień Istotnych. Do niedzieli 28. października obejrzymy jeszcze 9 tytułów – będą to poruszające spektakle i energetyczne koncerty. A co możemy obejrzeć dzisiaj?

Dziś dzień zabrzańsko-krakowski. Na dużej scenie Teatru Adama Mickiewicza o 18.00 spektakl „Nieskończona historia” Artura Pałygi, w reżyserii Uli Kijak - przedstawienie Teatru Nowego w Zabrzu (spektakl kontrowersyjny, dotykający), a o 20.3O na Scenie Iwo Galla koncert „Honzatko rozmontowana” do tekstów Michała Zabłockiego specjalnie napisanych dla Marty Honzatko – nowej aktorki częstochowskiego Teatru. Koncert powstał w Piwnicy pod Baranami i, jak zapewnia Marta Honzatko, nie będzie to spotkanie liryczne, a rockowe. 

W trakcie festiwalu „Przez dotyk” częstochowski zespół aktorski nie próżnuje, dziś Teatr im. Adama Mickiewicza zaprezentuje w Zabrzu spektakl „Do dna” w reż. Andre Hűbnera-Ochodlo, pokaz w ramach Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona”.


PS

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama