7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

23 października 2012

Uwaga! Autobus zmienia trasę!

7 dni
Od jutra (24 października) – w związku z remontem nawierzchni oraz brakiem możliwości przejazdu w kierunku centrum ulicami Kisielewskiego i Ludową – zmieni się trasa linii nr 13 z Kiedrzyna. Od wczoraj (22 października) natomiast z powodu zamknięcia zachodniej nitki ulicy Pułaskiego trasę przejazdu zmieniły autobusy linii 11, 12, 16 i 31.

Od przystanku NARCYZOWA autobusy linii 13 w kierunku centrum będą kursować ulicami Ludową, Łódzką, Okulickiego i Dekabrystów do przystanku DOMY STUDENCKIE przy ulicy Dąbrowskiego, gdzie wrócą na swoją podstawową trasę. Za skrzyżowaniem z ulicą Sejmową zostanie zlokalizowany przystanek zastępczy – odpowiednik przystanku LUDOWA. W kierunku  centrum obowiązywać będą również przystanki ŁÓDZKA przy Okulickiego i MARKET OBI przy Dekabrystów. Od 24.10.2012 roku w kierunku centrum zostaną zawieszone następujące przystanki:
CENTRUM HANDLOWE M1, PROMENADA NIEMENA ( przy Alei Armii Krajowej i przy Kiedrzyńskiej), TYSIĄCLECIE-SZPITAL, BRONIEWSKIEGO, KURPIŃSKIEGO, KIEDRZYŃSKA, HALA POLONIA i PCK.

W kierunku Kiedrzyna trasa linii nr 13 nie ulega zmianie.

Ze względu na prace drogowe przystanek CENTRUM HANDLOWE M1 w kierunku Kiedrzyna zostaje przeniesiony za skrzyżowanie z ulicą Dmowskiego.

Prace drogowe uniemożliwiające przejazd stałą trasą linii nr 13 w kierunku centrum mają potrwać ok. 1 tygodnia. Pozostałe prace związane z remontem nawierzchni ulic Kisielewskiego i Ludowej powinny się zakończyć ok. 15 listopada.

Zamknięcie zachodniej nitki ulicy Pułaskiego

W związku z naprawą nawierzchni i koniecznością wyłączenia z ruchu zachodniej nitki ulicy Pułaskiego (w kierunku Stradomia) od ulicy Św. Kazimierza do Św. Augustyna autobusy linii nr 11, 12, 16 i 31 od poniedziałku 22.10.2012 roku do odwołania będą kursować następującymi trasami objazdowymi:


*Linia 11 – kier. Gazownia/Legionów - z ul. Św. Barbary przez Św. Augustyna i Pułaskiego do Sobieskiego i dalej bez zmian.
Przystanki zawieszone: Św. Barbary-Szpital, Jasna Góra (przy 7 Kamienic) i Św. Kazimierza
Kier. Cmentarz Św. Rocha – linia kursuje bez zmian.

*Linie 12 i 16 – kier. Raków-Dworzec PKP/Dworzec Główny PKP - z Pułaskiego przez Św. Kazimierza, Św. Barbary, Św. Augustyna i Pułaskiego do Sobieskiego do Śląskiej i dalej bez zmian.
Kier. Gnaszyn/Kukuczki – linia kursuje bez zmian.

*Linia 31 – kier. Kręciwilk - z Kordeckiego przez Św. Barbary, Św. Augustyna i Pułaskiego do Sobieskiego i dalej bez zmian.

*Przystanki zawieszone dla linii 31: Jasna Góra (przy 7 Kamienic) i  Św. Kazimierza.
Kier. Cmentarz Komunalny – linia kursuje bez zmian.
Obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach znajdujących się na trasach objazdowych.

 


PS

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama