7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

12 października 2012

WĘDKARZ: Zawody Aktywu Okręgu

WĘDKARZ: Zawody Aktywu Okręgu

7 dni
Po raz kolejny dzięki uprzejmości ZO PZW Bielsko Biała nasi działacze, to jest: Aktyw Okręgu, prezesi Kół, sędziowie wędkarscy, skarbnicy i komendanci Straży Rybackiej mogli rywalizować na zbiorniku zamkniętym Kruki w Oświęcimiu.

W piękną słoneczną niedzielę 67 zawodników rywalizowało przez 4 godziny łowiąc: płocie, okonie, leszcze, karpie i jazie. Łowiono przede wszystkim na wędki bez kołowrotków (baty i tyczki), jednak najlepsze wyniki osiągnęli ci, którzy używali kołowrotków zarzucając swoje zestawy 40 m od brzegu (by tak daleko wędkować trzeba było używać spławików o wyporności 20 gram). Jedynym wyjątkiem był prezes Koła Konopiska, który używając tyczki złowił prawie 10 kg ryb deklasując wszystkich.
Po zawodach zwycięscy w poszczególnych kategoriach otrzymali statuetki i upominki, które wręczył im Maciej Brudziński prezes Okręgu Częstochowskiego. ZO PZW w Częstochowie serdecznie dziękuje za przygotowanie i obsługę zawodów panom z Okręgu Bielsko Biała: Zygfrydowi Patek prezesowi Okręgu i Zbigniewowi Pszczelińskiemu dyrektorowi Biura oraz Zarządowi Koła „Chemik” Oświęcim.

Wyniki zawodów:
PREZESI KÓŁ
1. Grzegorz Tomżyński (KOŁO KONOPISKA) – 9.035 pkt.
2. Zbigniew Mnich (KOŁO OLSZYNKA) – 4.085 pkt.
3. Andrzej Stelmach (KOŁO WODNIK) – 3.045 pkt.
4. Arkadiusz Barański (KOŁO BUDOWLANI) – 2.050 pkt.
5. Andrzej Dzidowski (KOŁO SZCZUPAK ZAWIERCIE) – 1.515 pkt.
KOMENDANCI SSR
1. Witold Trippner (KOŁO OLSZYNKA) – 4.990 pkt.
2. Sławomir Kowalik (KOŁO WYKROMET) – 1.425 pkt.
3. Bogdan Filak (KOŁO PAJĘCZNO) – 1.060 pkt.
4. Władysław Moroziuk (KOŁO HUTMAR) – 795 pkt.
5. Marian Maciejewski (KOŁO PÓŁNOC) – 735 pkt.
SĘDZIOWIE
1. Marek Drozdenko (KOŁO MONTEX) – 4.160 pkt.
2. Waldemar Wieczorek (KOŁO CZ-WA MIASTO) – 3.690 pkt.
3. Krystian Mnich (KOŁO OLSZYNKA) – 2.850 pkt.
4. Kazimierz Skubała (KOŁO CERTA) – 1.660 pkt.
5. Jacek Paszkiewicz (KOŁO WODNIK) – 970 pkt.
SKARBNICY
1. Tadeusz Pluciński (KOŁO PAJĘCZNO) – 2.430 pkt.
2. Andrzej Czok (KOŁO CERTA) – 1.900 pkt.
3. Waldemar Łąpierz (KOŁO PÓŁNOC) – 1.700 pkt.
4. Henryk Cuber (KOŁO PRZYŁUBSKO) – 1.240 pkt.
5. Zbigniew Pijet (KOŁO KONOPISKA) – 880 pkt.
AKTYW
1. Mieczysław Ośiński (KOŁO HUTMAR) – 1.735 pkt.
2. Andrzej Michalak (KOŁO WYKROMET) – 1.000 pkt.
3. Adam Kawecki (KOŁO CZ-WA MIASTO) – 810 pkt.
4. Włodzimierz Staniowski (KOŁO MPK) – 720 pkt.
5. Andrzej Konowalski (CZ-WA MIASTO) – 620 pkt.


Tekst i zdjęcia: Robert Amborski

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama