7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

01 października 2012

Poczuj Orient w Częstochowie

Poczuj Orient w Częstochowie

7 dni
W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie sklepu „Ben Thanh Smaki Azji” z orientalnymi delikatesami. Jedynego takiego w Częstochowie.

Otwarcie połączone było z degustacją przysmaków kuchni azjatyckiej. Można było spróbować przepysznych sajgonek z ryżem, polanym wyśmienitym sosem, napić się soków z egzotycznych owoców, oryginalnej wietnamskiej kawy czy zielonej herbaty. Ponadto była możliwość poznania wielu ciekawostek dotyczących wschodniej kuchni.
Jednak jeśli ktoś nie załapał się na degustację, nic straconego. W sklepie można kupić wszystkie produkty niezbędne do przyrządzenia np. sajgonek lub sushi. Co najważniejsze – w niskiej cenie. Asortyment  obejmuje m. in. przyprawy, sosy, pasty, różne rodzaje ryżu i makaronu, owoce morza. By tego nie było mało, w „Smakach Azji” kupić można naczynia, a wkrótce również egzotyczne owoce i warzywa. Dodatkowo zainteresowani mogą przeglądać książki z przepisami oraz zaciągnąć fachowych porad.
Warto do sklepu zajrzeć. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. „Ben Thanh” znajduje się przy al. NMP 37 (w bramie). Czynny jest od pon. do pt. w godzinach 10-19, a w soboty do 18.


Tekst i fot. MJJW

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama