7dni

Szukaj

Szukaj na stronie Tygodnika 7dni

30 lipca 2012

Z raportów kryminalnych

Z raportów kryminalnych

7 dni
W ostatnich dniach mieszkańcami naszego regionu wstrząsnęły informacje na temat dwóch mrożących krew w żyłach przypadków, którymi zajęła się już prokuratura i policja: w Pacierzowie wyłowiono ze studni zwłoki mężczyzny, a w Częstochowie odnaleziono ciało człowieka, zamordowanego ze szczególnym okrucieństwem. 

Zwłoki 56-letniego mężczyzny odnaleziono w mieszkaniu przy ulicy Krasińskiego w Częstochowie. Na miejscu przestępstwa policja przyjechała na skutek telefonicznego powiadomienia o domowej awanturze. W wyniku interwencji odnaleziono ciało częstochowianina z licznymi obrażeniami, których charakter i rodzaj wskazywały na popełnienie morderstwa. W toku śledztwa policja zatrzymała sprawców zabójstwa: 45-letniego mężczyznę i jego 23-letnią konkubinę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przestępstwo, dokonane podczas wieczornej libacji, zostało dokonane ze szczególnym okrucieństwem – świadczą o tym liczne rany cięte na całym ciele ofiary. 27 lipca podejrzani usłyszeli prokuratorskie zarzuty i zostali zatrzymani w tymczasowym areszcie na okres trzech miesięcy. Grozi im kara dożywocia. 
29 lipca policja wydała straży pożarnej rozkaz wypompowania wody ze studni w miejscowości Pacierzów. W trakcie interwencji wyłowiono zwłoki 42-letniego mężczyzny. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana. Śledztwo jest w toku.

Zdjęcie z materiałów Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.


PS

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Treść:
E-mail:

Dobre bo Nasze

Dobre Bo Nasze

Reklama

Reklama